Kosmetické ošetření pleti je individuální komplexní péče o pokožku obličeje, krku a dekoltu za použití produktů THALGO. Ošetření vždy zahrnuje odlíčení, peeling, napařování, hluboké čištění, formování obočí, sérum, masku, masáž a denní krém.

Kolagen je základní složkou mezibuněčné hmoty pojivové tkáně. Již od 25. roku začíná lidský organismus postupně ztrácet svoji schopnost dostatečné produkce vlastního kolagenu, jehož nedostatek se pak projevuje prvními známkami stárnutí. Kolagen zajišťuje rychlou regeneraci tkání a prodlužuje tak mládí pleti. Je to totiž nejsilnější bílkovinné vlákno v našem těle, které tvoří asi 70% bílkovin kůže. Kolagenová vlákna se nevyskytují jenom v kůži, ale i ve všech důležitých orgánech, kostech a chrupavkách. Kolagen je také základní surovinou v kosmetice ceněnou pro své vysoce hydratační a regenerační vlastnosti, které jsou důležité v boji s časem a proti známkám stárnutí.
Kolagenové vyhlazující ošetření - toto nové jedinečné ošetření využívá v produktech molekuly mořského kolagenu, které jsou naprosto podobné pokožce a mají okamžitý vyhlazující účinek. Aplikuje se 100% mořská kolagenová maska a provádí se speciální dermostimulační masáž DERMASTIM na rozjasnění. Vyhlazuje jemné linky a vrásky, pleť regeneruje, revitalizuje a vyživuje. Působí na vrásky v počátečním stadiu a redukuje jejich vznik. Pleť je po ošetření rozjasněná, vyhlazená a hydratovaná. Kolagenové ošetření očních kontur - Thalgo nabízí i speciálně přizpůsobenou kolagenovou masku na oční kontury. Na oči jsou přiloženy plátky mořského kolagenu zvlhčené Mořským sérem. Před aplikací je na oční kontury nanesen extrakt Bio-Marine s vyhlazujícím a zjemňujícím účinkem. Po odstranění masky se provádí speciální mikromasáž očního okolí.

Cena ošetření - pouze na objednání !

Produkty z řady Thalgo COLLAGEN MARINE:
Collagen Cream – 50ml
Collagen Concentrate – 30ml
Collagen Eye Roll-on – 15ml

Další kosmetická ošetření, klikněte pro více informací

• THALGO Aquarelle - pro všechny typy pleti

• THALGO Men - pánské kosmetikcé ošetření

• THALGO Pureté Marine - ošetření pro mastnou pleť

• THALGO Koh Tao - limitované ošetření

• THALGO Cold Cream Marine - ošetření pro suchou a citlivou pleť

• THALGO Collagen - ošetření pro pleť od 25 let

• THALGO Hyaluronic - ošetření pro pleť od 35 let

• THALGO Silicium - ošetření pro pleť od 45 let

• THALGO Exception - liftingové efektní ošetření

logo-pata.jpg, 7,1kB
thalgo.jpg

Autor webu: Petr Šrom