Kosmetické ošetření pleti je individuální komplexní péče o pokožku obličeje, krku a dekoltu za použití produktů THALGO. Ošetření vždy zahrnuje odlíčení, peeling, napařování, hluboké čištění, formování obočí, sérum, masku, masáž a denní krém.

Řada s patentovaným Komplexem navracejícím mládí určená pro maximální protivráskový efekt s vysokou účinností. Tento komplex znovu aktivuje smršťovací sílu fibroblastů, které jsou známé jako základ buněk mládí v nejhlubších vrstvách pleti. Ty mají díky své buněčné struktuře jedinečnou smršťovací sílu. Díky jejich propojení se základní hmotou buněk a kolagenovými vlákny vyvíjí optimální tlak na tkáně v dermis, který je klíčem pevnosti a pružnosti (viz obrázek níže vlevo). S rostoucím věkem, kdy fibroblasty bojují s řadou mimických pohybů v místech, kde se tvoří vrásky, se postupně přerušují vlákna a mění tvar fibroblastů a dochází tak k oslabení jejich smršťovací síly (viz obrázek níže vpravo). Důsledkem toho se jejich omlazující funkce zmenšuje, pokožka se uvolňuje, obličejové kontury klesají a vrásky se prohlubují. Na základě dlouholetého výzkumu Thalgo vytvořilo jedinečný „stroj času“ –Komplex navracející mládí® s výjimečnou regenerační silou, který zcela poprvé znovu aktivuje smršťovací sílu fibroblastů a pomáhá tak obnovit jejich omlazující funkci.

Ošetření založené na profesionálním výzkumu THALGO vznikl spojením vzácných mořských aktivních látek a výjimečné manuální techniky nabízející maximální účinnost a neuvěřitelnou smyslnost založenou na dvou klíčových bodech. Prvním je exkluzivní masáž Energilift – opravdový manuální lifting pleti.
Dvacetiminutová exkluzivní masáž vyvinutá ve spolupráci plastických chirurgů a specialistů Thalgo dokáže remodelovat přirozenou strukturu pleti, přemístit „objem“ a obnovuje kontury obličeje. Druhým je hluboce relaxační masáž zadní části krku, dekoltu a rukou speciálním masážním protivráskovým krémem po dobu 10 minut. Na závěr ošetření je aplikována Exception Ultimate maska – čistá celulóza s neuvěřitelnou hydratační silou, která představuje opravdový technologický objev. Obsahuje 200x více aktivních látek (kyselina hyaluronová a Komplex navracející mládí) než sama váží, které pronikají do základních buněk pleti.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST OD PRVNÍHO OŠETŘENÍ! Po prvním ošetření odborníci změřili prokazatelné snížení hloubky vrásek o 31%.

Cena ošetření - pouze na objednání !

Produkty z řady Thalgo EXCEPTION ULTIMATE:
Exception Ultimate Time Solution Cream – 50ml
Exception Ultimate Time Solution Rich Cream – 50ml
Exception Ultimate Time Solution Serum – 30ml
Exception Ultimate Time Solution Eyes and Lips – 15ml

Další kosmetická ošetření, klikněte pro více informací

• THALGO Aquarelle - pro všechny typy pleti

• THALGO Men - pánské kosmetikcé ošetření

• THALGO Pureté Marine - ošetření pro mastnou pleť

• THALGO Koh Tao - limitované ošetření

• THALGO Cold Cream Marine - ošetření pro suchou a citlivou pleť

• THALGO Collagen - ošetření pro pleť od 25 let

• THALGO Hyaluronic - ošetření pro pleť od 35 let

• THALGO Silicium - ošetření pro pleť od 45 let

• THALGO Exception - liftingové efektní ošetření

logo-pata.jpg, 7,1kB
thalgo.jpg

Autor webu: Petr Šrom