Thalgo BODY SCULPT tělové ošetření na zpevnění a celulitidu s Vacupress baňkami

Tělové ošetření Body Sculpt Deluxe na celulitidu a zpevnění si nastavíte na míru Vašim potřebám. Vyberete si kombinaci z 5 uvedených zón:
Břicho / pas
Kotníky/ kolena/ stehna
Boky / hýždě
Záda
Paže

Maximální účinky ošetření zajišťuje speciálně vyvinutá manuální technika masáže v kombinaci s Vacupress přístrojem. Ten zvyšuje sílu terapeutových tahů až desetinásobně. K masáži se používá koncentrát obsahující zeštíhlující a zpevňující aktivní látky.

Postup ošetření:
Před masáží dle výběru provádíme exfoliaci pokožky Přípravným zeštíhlujícím peelingem nebo aplikujeme zeštíhlující nebo zpevňující zábal. Po masáži nanášíme dle výběru kompletní korektor celulitidy nebo intenzivní zpevňující krém.

Produkty obsahují tyto aktivní látky:
- Technologie Oxy Active využívá zeštíhlující komplex s dvojím účinkem: na obnovu okysličení + redukci adipocytů. Komplex obsahuje hnědou řasu fucus, která zvyšuje buněčné dýchání a snižuje lipogenezi. Dále obsahuje asijskou bylinu coleus forskohlii, která zvyšuje vazodilataci a lipolýzu.

- Technologie Sculpt Active využívá zpevňující komplex, díky němuž napravuje pokožku na 3 úrovních: epidermis + DEJ (dermoepidermální junkce) + dermis. Komplex obsahuje mořské silicium, které zvyšuje buněčnou obnovu a snižuje rigidifikaci. Dále obsahuje komplex planktonu pro zvýšení syntézy proteinů a okysličení v DEJ.

• Body Sculpt 2 zóny - 60min - 790,- Kč
• Body Sculpt 3 zóny - 70min - 890,- Kč
• Body Sculpt 4 zóny - 80min - 990,- Kč
• Body Sculpt 5 zón - 90min - 1090,- Kč


Klikněte pro více informací o dalších tělových ošetřeních

• THALION Magneziová léčebná terapie

• Thalgo FRIGI chladivé a drenážní ošetření na zeštíhlení a otoky

• VACUPRESS - anticelulitidová masáž

logo-pata.jpg, 7,1kB

Autor webu: Petr Šrom