Kosmetické ošetření pleti je individuální komplexní péče o pokožku obličeje, krku a dekoltu za použití produktů THALGO. Ošetření vždy zahrnuje odlíčení, peeling, napařování, hluboké čištění, formování obočí, sérum, masku, masáž a denní krém.

Nový zpevňující a liftingový program představuje nové inovativní aktivní látky:
- Mořské silicium - umožňuje zvýšit hustotu mimobuněčné hmoty, sám křemík neboli silicium je obsažen v této mimobuněčné hmotě, dodává pleti lifting a pleť zpevňuje
- hyaluronová kyselina vysoké molekulární váhy doplněna hyaluronovou kyselinou nízké molekulární váhy, aby lépe pronikla do epidermis a stimulovala syntézu hyaluronové kyseliny přes fibroblasty - známá jako mírně dráždivá, proto přidáno mořské silicium
- dvě mořské červené řasy Meristotheca dakarensis ze Senegalského pobřeží a Jania rubens ze Středomoří, které zpomalují aktivitu enzymů rozštěpujících hyaluronovou kyselinu..

Toto nové revoluční ošetření na míru každé klientce je určené pro ženy, které bojují nejen s vráskami, ale kolem 45. roku života i ochablou a povislou pokožkou, která potřebuje lifting a zpevnit. Hyaluronová kyselina, silicium a 2 červené řasy pleť vyhladí, vrásky vyplní, pokožku zpevní a dokonale vyrýsují kontury obličeje. Ošetření nabízí 2 druhy masáže a navíc i tahy k posílení ochablých částí obličeje. Aplikují se 2 druhy masek - na horní polovinu obličeje, která potřebuje vrásky vyplnit a vyhladit, kolagenovo-hyaluronovou masku, na dolní polovinu obličeje, která potřebuje vyrýsovat kontury a zpevnit, kryo-modelační masku. Provádí se dermostimulační masáž DERMASTIM, vrásková lokální masáž a speciální tahy na ochablou pokožku. Po absolvování ošetření pleť získá opět pružnost a tonus, vrásky jsou méně výrazné a vyhlazené a pleť je celkově rozjasněná a mladistvě vypadající.

Cena ošetření - pouze na objednání !

Produkty z řady Thalgo SILICIUM:
Silicium Cream – 50ml
Silicium Extracts – 15ml
Silicium Concentrate – 30ml
Silicium Eye Cream – 15ml

Další kosmetická ošetření, klikněte pro více informací

• THALGO Aquarelle - pro všechny typy pleti

• THALGO Men - pánské kosmetikcé ošetření

• THALGO Pureté Marine - ošetření pro mastnou pleť

• THALGO Koh Tao - limitované ošetření

• THALGO Cold Cream Marine - ošetření pro suchou a citlivou pleť

• THALGO Collagen - ošetření pro pleť od 25 let

• THALGO Hyaluronic - ošetření pro pleť od 35 let

• THALGO Silicium - ošetření pro pleť od 45 let

• THALGO Exception - liftingové efektní ošetření

logo-pata.jpg, 7,1kB
thalgo.jpg

Autor webu: Petr Šrom