Individuální školení na Permanent Make Up

Milé kolegyně,
nejste s Vaší prací 100% spokojené, nebo Vám chybí důležité informace, na které ve Vašem základním kurzu porušení integrity lidské kůže nebyl čas? Potřebujete zdokonalit, nebo se naučit nové techniky mikropigmentce, praci s novým strojkem, rozeznat správně s jakou cartridží na dané pokožce pracovat?

Pak Vám ráda nabídnu individuální doškolovací semináře týkající se permanentního make-upu.
Sama pracuji v oboru od roku 2000, mnoho let jsem PMU propojovala s kosmetickými službami a od roku 2016 se věnuji již čistě jen PMU. Prošla jsem si dlouhou a obohacující cestou nejrůznějších školení
• Microbalding u Permanent Institutu
• Masterclass technik obočí, rtů a očních linek Svatoslava Otchenashe
• Masterclass Casual Style linek a Hairstroke obočí Oksany Martynenko
• Masterclass pokročilých technik PMU Fleiš Academy
• NPM Removal odstranění nežádoucích PMU Fleiš Academy

Ráda Vám pomohu vypilovat Vaše slabá místa, zahnat nejistotu a najít stabilitu v tom co děláte. Mé školení je jen INDIVIDUÁLNÍ, je vždy sestaveno přímo na míru dle Vašich potřeb. Každý vyžaduje jiné informace, zkušenosti a praxi. Dle toho se plán školení sestavuje. Můžeme si o všem jen teoreticky povídat, můžeme se věnovat i jen praxi, mohu pracovat jen a já a Vy se dívat, ale praxe může být i jen Vaše s mým dohledem jan na latexu, tak na modelce.

Nově Vám mohu nabídnout vyzkoušení široké škály pigmentů BIOTEK a PERMABLEND a zárověň i 3 tetovacích strojku MT Derm, BIOTEK Maestro a FLEIŠ Machine.

Pokud Vás moje nabídka zaujala a rády byste se v oboru PMU posunuly dále, neváhejte mne kontaktovat, ráda Vám vypracuji cenovou nabídku.

• Individuální školení dle domluvy – od 5.000,- Kč

logo-pata.jpg, 7,1kB

Autor webu: Petr Šrom