O nás

Gabriela Tóthová - Kosmetika, Epilace, Nehtová modeláž, Péče o ruce

Kosmetika a veškerá činnost s ní spojená mě vždy velmi zajímaly a proto jsem se jimi začala zabývat již v mladém věku. Pro osvojení si jednotlivých technik a nauky o problematice týkající se pleti jsem se vydala cestou, na které bylo třeba trpělivosti, pečlivosti a sebevzdělávání více, než by se na první pohled zdálo. Po ukončení studia jsem získané znalosti měla možnost uplatnit při práci v kosmetickém salónu v Brně a následně i v zahraničí. Právě denní kontakt se zákaznicemi mi pomohl zužitkovat své bohaté znalosti a stále se ve své práci zdokonalovat. Během 17 let praxe jsem získala mnoho znalostí a následně i profesních certifikátů.

Mezi další okruh mého pracovního zaměření patří také péče o ruce a modeláž nehtů. V této oblasti sleduji také aktuální moderní trendy a účastním se pravidelných školení. Bude mi velikou ctí navázat na skvěle fungující spolupráci Studia Chic, a mým cílem je pokračovat v nabídce kosmetických služeb s rozšířením o modeláž nehtů.

Šárka Pavlasová - Permanent Make-up, Nastřelování náušnic

Po dokončení odborné kosmetické školy v Brně jsem odešla do severní Itálie, kde jsem se oboru kosmetiky začala věnovat velmi intenzivně. Nasbírala jsem nové zkušenosti s mezinárodní klientelou a využila možností dál se vzdělávat nejen v oboru kosmetiky a lázeňství ale také v oboru čínské medicíny, ayurvédy, kosmetologie, dermatologie a podologie.

Pravidelná školení, semináře a vedoucí postavení Wellness centra mne dovedly na myšlenku nabídnout služby této úrovně i lidem „u nás doma“, kteří jsou mému srdci bližší. Po téměř 9-ti letech bylo pouto domova silnější a dovedlo mně zpět do Hrušovan, kde jsem za velké pomoci svých rodičů začala tyto myšlenky realizovat.

Hana Keclíková - Masáže, Hot Stones, Baňkování

Po dokončení střední zdravotnické školy, kde jsem vystudovala obor masér sportovní a rekondiční jsem nastoupila na Mendelovu univerzitu. Vždy mě fascinovalo lidské tělo a vše kolem něj, proto bych chtěla po absolvování VŠ učit na střední škole odborné zdravotnické předměty. Studium mi dává teoretické informace, které se díky masážím ověřuji v praxi.

Řídím se heslem, že je tělo naší schránkou a je potřeba o ni pečovat. Budu se těšit na Vaši návštěvu.

logo-pata.jpg, 7,1kB
thalgo.jpg

Autor webu: Petr Šrom