O nás

Gabriela Tóthová - Kosmetika, Epilace, Nehtová modeláž, Péče o ruce

Kosmetika a veškerá činnost s ní spojená mě vždy velmi zajímaly a proto jsem se jimi začala zabývat již v mladém věku. Pro osvojení si jednotlivých technik a nauky o problematice týkající se pleti jsem se vydala cestou, na které bylo třeba trpělivosti, pečlivosti a sebevzdělávání více, než by se na první pohled zdálo. Po ukončení studia jsem získané znalosti měla možnost uplatnit při práci v kosmetickém salónu v Brně a následně i v zahraničí. Právě denní kontakt se zákaznicemi mi pomohl zužitkovat své bohaté znalosti a stále se ve své práci zdokonalovat. Během 17 let praxe jsem získala mnoho znalostí a následně i profesních certifikátů.

Mezi další okruh mého pracovního zaměření patří také péče o ruce a modeláž nehtů. V této oblasti sleduji také aktuální moderní trendy a účastním se pravidelných školení. Bude mi velikou ctí navázat na skvěle fungující spolupráci Studia Chic, a mým cílem je pokračovat v nabídce kosmetických služeb s rozšířením o modeláž nehtů.

Šárka Pavlasová - Permanent Make-up, Nastřelování náušnic

Po dokončení odborné kosmetické školy v Brně jsem odešla do severní Itálie, kde jsem se oboru kosmetiky začala věnovat velmi intenzivně. Nasbírala jsem nové zkušenosti s mezinárodní klientelou a využila možností dál se vzdělávat nejen v oboru kosmetiky, permanentu a lázeňství ale také v oboru čínské medicíny, ayurvédy, kosmetologie, dermatologie a podologie. Nejvíce z těchto oborů mne oslovila právě metoda permanentního make-upu, které se naplno věnuji, je mým největším koníčkem.

Pravidelná školení, semináře a vedoucí postavení Wellness centra mne dovedly na myšlenku nabídnout služby této úrovně i lidem „u nás doma“, kteří jsou mému srdci bližší. Po téměř 9-ti letech bylo pouto domova silnější a dovedlo mně zpět do Hrušovan, kde jsem za velké pomoci svých rodičů začala tyto myšlenky realizovat.

Alexandra Šafránková - Masáže, Tělová ošetření, Tejpování, Pedikúra, Orthonyxie

Masážím se věnuji od roku 2010, kdy jsem absolvovala rekvalifikační kurz "Masér pro sportovní a rekondiční masáže" v prestižní Dexter academy a poté mnoho dalších kvalifikačních kurzů v Eduspa colege a Inprov. I nadále se vzdělávám a doplňuji své znalosti. Pracovala jsem ve wellness centru hotelu Galant i Vinařství u Kapličky , také v léčebných lázních Spa resort Lednice, kde jsem nasbírala mnoho zkušeností.
Dalším oborem kterému se aktivně věnuji je pedikúra a ortonyxie. I v tomto oboru si stále doplňuji vzdělání a účastním se odborných kurzů a podologických kongresů. Jsem členkou České podiatrické společnosti.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně, po předchozí konzultaci využívám různé techniky masáží i aromaterapii. Vše pro Vaši maximální spokojenost, odstranění bolesti a relaxaci. Budu se těšit na Vaši návštěvu.

logo-pata.jpg, 7,1kB

Autor webu: Petr Šrom