Zakuste dary kouzelné Francie na vlastní kůži a probuďte krásu celého těla díky našim pěstícím procedurám. Nechte své tělo vzkvétat díky našim pečujících tělovým rituálům. Zamilujte se do svého těla a dopřejte mu jen to nejlepší.
Produkty Thalgo pro tato vytváří harmonii mezi vysokou účinností a potěšením.

THALION - Magnéziová léčebná terapie

Cítíte se unavení, jste už ráno bez energie a bolí Vás často hlava? Zažíváte nadmíru stresu, trpíte nespavostí, nebo špatně usínáte? Cítíte se přepracovaní, jste nervózní, nebo podráždení? Máte svalové bolesti, záškuby, mravenčení, křeče, nebo pocit napětí ve svalech? Trápí Vás bušení srdce, svíraní na hrudi? Plánujete těhotenství či sportujete?

Představujeme Vám lázeňské ošetření vhodné pro muže i ženy. Jedná se o minerální terapii, kúry koncentrované na mořské magnézium ( hořčík ). Jeho nedostatkem dnes trpí až 75 % populace a má za následek výše zmíněné potíže. Tato terapie je aplikovaná formou zábalu. Toto vysoce vstřebatelné magnézium je 100 % mořského původu a oproti ústně podávanému magnéziu umožňuje přímý průchod skrz pokožku a zabraňuje jakýmkoliv ztrátám podané dávky. Má tak rychlý nástup účinnosti bez vedlejších účinků. Zábal je obohacený o bílý jíl, který pomáhá eliminovat toxiny. Tělo je postupně doplněné o magnézium a nervové i svalové napětí je v rovnováze. Celé tělo je zbavené stresu a pokožka je jemná a hebká. Pravidelná kúra má dlouhodobý pozitivní vliv . 

Mořské magnézium je bez parfemace, barviv a konzervantů. Je získavané výhradně z mořské vody z Iroiského moře v Bretani. Firma Thalion speciálním postupem izoluje jednotlivé minerály, až zůstane 100 % koncentrát magnézia.

magnezium - Studio Chic

THALGO FRIGI chladivé a drenážní ošetření na zeštíhlení a otoky

Snažíte se ještě rychle vylepšit postavu do plavek? Otékají Vám v horkém počasí nohy? Ošetření Frigi Thalgo Vám jistě uleví.

Při ošetření Frigi Thalgo na problémové partie používáme chladivou masku a drenážní masáž. Mají jedinečné účinky na zeštíhlení, zpevnění, celulitidu, otoky a pocit těžkých nohou. Ošetření je zvláště vhodné při otékání nohou způsobeným problémy s oběhovým systémem a při ochablosti pokožky a svalů (vnitřní strana stehen, zadní strana paží, hýždě). Doporučuje se také při boji proti tukovým polštářkům na bříšku a bocích.

Princip fungování chladivé masky tkví v tom, že snížíme tělesnou teplotu a tělo pak musí vynaložit energii pro její optimalizaci. Tím aktivuje odbourávání tuků.

Produkty obsahují tyto aktivní látky:
– osvěžující a aktivní komplex: mentol, kafr, alkohol – na aktivaci oběhu
– mikronizované mořské řasy – zeštíhlení
– chlorid kalcia, hořčíku a sodíku + potassium jodid – na chladivý efekt

pictureprovider - Studio Chic

VACUPRESS - přístrojová anticelulitidní vakuová masáž nohou, hýždí, boků, bříška i paží

Co je vacupress?
Při metodě vacupress se masírují jednotlivá místa baňkou, z které ční hadička napojená na přístroj, který z baňky vysává vzduch a vytváří tak podtlak. Ten se ve třech fázích postupně zvyšuje. V první fázi se aktivují lymfatické cesty a prokrvuje pokožka. Vyšší podtlak v druhé fázi již způsobuje postupné rozbourávání tukových buněk a urychlování metabolismu látek. Třetí, nejvyšší stupeň vakua vybudí ochablé podkožní vazivo a lymfatický systém začne horlivě odplavovat nanesené tuky, toxiny i jiné nežádoucí látky, které se tak rády v našem těle hromadí. Nohy, zadečky, břicha, boky či ruce- vacupress zbavuje tuků a celulitidy!

Pro dosažení viditelných výsledků se doporučuje přibližně deset návštěv, nejlépe je chodit dvakrát až třikrát týdně. V případě pokročilé celulitidy se terapie může prodloužit. Po intenzivním “vysátí tuků” pak stačí podstoupit udržovací kůru minimálně dvakrát měsíčně.

Jakékoliv zeštíhlování vyžaduje aktivní podporu z Vaší strany. Pro trvalý výsledek je nutné upravit životosprávu, nahradit tučná a sladká jídla zeleninou a vlákninami. Každý den a nejen v průběhu masáží musíte vypít alespoň 2 litry vody nebo bylinných čajů, aby se tuky i toxiny mohly odplavit z těla ven. Ideálním doplňkem vakuové terapie je samozřejmě pohyb.

Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučujeme po vakuové masáží aplikaci ozonového zábalu (ozonizovaný olivový olej)s dobou působení minimálně 20 minut. Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Má zejména účinek na kůži a podkoží (potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže). Dalším účinkem je stimulace metabolismu v organismu, regenerační a relaxační.

celulitida - Studio Chic

Kontraindikace

 • Veškerá zhoubná onemocnění
 • Akutní bakteriální a virová onemocnění
 • Hnisavé rány
 • Trombóza
 • Teplota
 • Akutní astma
 • Akutní zánět ledvin
 • Otoky ledvinového původu
 • Bolesti neznámého původu

Tejpování

Vzájemné postavení kloubů a svalů lze pozitivně ovlivnit technikou tejpování. Technika, která vznikla v Japonsku je zaměřená na nalepování pásků na kůži, je hojně využívána ve všech oblastech sportu, regenerace a rehabilitace.

Při zatejpování dané oblasti dojde k jejímu odlehčení a následnému zlepšení funkčnosti pohyblivosti a eliminaci bolesti. Mechanické korekce lze významně použít při haluxu ( vbočeném palci ), plochém i příčném plochonoží, zkrácené či bolestivé achilové šlaše atd.. Zmiňované haluxy se to ve většině případů řeší operativně, ale často se po operaci zhorší kvalita chůze a neméně často výrůstek zboku palce vznikne znovu, protože se operací neřeší příčina problému.

Tejpování pomáhá nasměrovat daný segment do fyziologické polohy, ve které odeznívají bolesti a tělo se učí zapamatovat si novou pozici. Tejpy je možné podle potřeby nalepovat několikrát za sebou, bez obav se můžete sprchovat i koupat. Tejp nejpozději po 2-3 týdnech vyměníme.

Ke své práci používám kvalitní tejpy značky Temtex, mám s nimi ty nejlpepší zkušenosti, co se týka výdrže a přilnavosti tejpu a také zde fakticky odpadají alergické reakce na pásku.

Kontraindikace: spálená kůže, lupénka, plísně, exzémy, bradavice

tejpy - Studio Chic

Kdo se o Vás postará?

Alexandra Safrankova - Studio Chic

Alexandra Šafránková

 • Masáže
 • Tělová ošetření
 • Tejpování
 • Pedikúra
 • Orthonyxie

Kontaktní formulář

Můžete nám i zavolat nebo oposlat email.