HYALURONOVÝ RITUÁL

Kosmetické ošetření pleti je individuální komplexní péče o pokožku obličeje, krku a dekoltu za použití produktů THALGO. Ošetření vždy zahrnuje odlíčení, peeling, napařování, hluboké čištění klasické i ultrazvukovou špachtlí, formování obočí, sérum, masku, masáž a denní krém.

Ve všech tkáních těla prostory mezi buňkami vyplňuje mezibuněčná hmota. Je složena z minerálních solí, stopových prvků, proteinů a vody. To vše spojují glycosaminoglykany. V pleti chrání buňky dermu fibroblasty zajišťující pevnost a odolnost pleti. Fibroblasty produkují vlákna kolagenu tvořícího strukturu a podporu pleti. S přibývajícími léty, kdy se zpomaluje krevní a lymfatický oběh, je méně zásobena vodou a živinami, stává se tenčí a sušší, vrásky se prohlubují. Hyaluronová řada je založena na hyaluronovém komplexu s patentovanou složkou Matrixyl Synthé 6.

Toto nové ošetření se soustředí na hlubší a výraznější vrásky, které vznikají kolem 35. roku života. Účinná látka známá velmi dobře v kosmetickém světě, hyaluronová kyselina, byla vybrána společně s novým patentem Matrixyl pro boj proti vráskám. Tyto aktivní látky účinkují přímo v srdci vrásek a vrásku tzv. vyplní a nadýchají. Provádí se dermostimulační masáž DERMASTIM a lokální vrásková masáž. Aplikují se 2 typy masek – lokální proužky a hyaluronová maska.Pleť je po ošetření viditelně mladší – hluboké vrásky jsou zmírněny a pleť je zářivá, svěží a s viditelně vyhlazenými vráskami.

pictureprovider 9 - Studio Chic

Produkty z řady Thalgo HYALURONIC:
Hyaluronový krém na vrásky na pleť 35+– 50ml
Hyaluronová pleťová maska proti vráskám 35+ – 50ml
Hyaluronový pleťový koncentrát k vyplnění vrásek 35+ – 15ml
Hyaluronová vyhlazující maska na oči 8 párů – 8x 2ks

Další výběr kosmetiky

Všechna kosmetická ošetření je možné doplnit o:

Kontaktní formulář

Thalgo HYALURONIC – ošetření pro pleť od 35 let

Můžete nám i zavolat nebo oposlat email.