O nás

Gabriela Tóthová

Kosmetika, Epilace, Nehtová modeláž, Péče o ruce

Kosmetika a veškerá činnost s ní spojená mě vždy velmi zajímaly a proto jsem se jimi začala zabývat již v mladém věku. Pro osvojení si jednotlivých technik a nauky o problematice týkající se pleti jsem se vydala cestou, na které bylo třeba trpělivosti, pečlivosti a sebevzdělávání více, než by se na první pohled zdálo. Po ukončení studia jsem získané znalosti měla možnost uplatnit při práci v kosmetickém salónu v Brně a následně i v zahraničí. Právě denní kontakt se zákaznicemi mi pomohl zužitkovat své bohaté znalosti a stále se ve své práci zdokonalovat. Během 20 let praxe jsem získala mnoho znalostí a následně i profesních certifikátů.

Mezi další okruh mého pracovního zaměření patří také modeláž nehtů. V této oblasti sleduji také aktuální moderní trendy a účastním se pravidelných školení. 

Šárka Pavlasová

Permanent Make Up, Nastřelování náušnic, Školení

Po dokončení odborné kosmetické školy v Brně jsem odešla do severní Itálie, kde jsem se oboru kosmetiky začala věnovat velmi intenzivně. Nasbírala jsem nové zkušenosti s mezinárodní klientelou a využila možností dál se vzdělávat nejen v oboru kosmetiky, permanentu a lázeňství ale také v oboru čínské medicíny, ayurvédy, kosmetologie, dermatologie a podologie.

Nejvíce z těchto oborů mne oslovila právě metoda permanentního make-upu, které se naplno věnuji od roku 2006. Pravidelně se navštěvuji odborná školení  různých autorských technik permanentu a zároveň i pomáhám kolegyním, které neměly možnost nabrat tolik zkušeností individuálním PMU školením.  Mám ráda výzvy a vždy mě potěší když klientka správným permanentem omládne a cítí se skvěle.
Nově se věnuji odstraňováním nezdařilých permanentů a tetování prsních dvorců pro onkologické pacientky.

Alexandra Šafránková

Masáže, Tělová ošetření, Tejpování, Pedikúra, Orthonyxie

Masážím se věnuji od roku 2010, kdy jsem absolvovala rekvalifikační kurz “Masér pro sportovní a rekondiční masáže” v prestižní Dexter academy a poté mnoho dalších kvalifikačních kurzů v Eduspa colege a Inprov. I nadále se vzdělávám a doplňuji své znalosti. Pracovala jsem ve wellness centru hotelu Galant i Vinařství u Kapličky , také v léčebných lázních Spa resort Lednice, kde jsem nasbírala mnoho zkušeností.
Dalším oborem kterému se aktivně věnuji je pedikúra a ortonyxie. I v tomto oboru si stále doplňuji vzdělání a účastním se odborných kurzů a podologických kongresů. Jsem členkou registrovanou České podiatrické společnosti.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně, po předchozí konzultaci využívám různé techniky masáží i aromaterapii. Vše pro Vaši maximální spokojenost, odstranění bolesti a relaxaci. Budu se těšit na Vaši návštěvu.

Kontaktní formulář

Přijďte k nám načerpat energii a na chvíli zapomenout na každodenní starosti. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Recenze

Janka Kosecová
Janka Kosecová
Read More
Příjemné prostředí, profesionální služby, laskavá péče a to vše za dostupné ceny. Velmi doporučuji každému, kdo má chuť přijímat jedinecnou kosmetiku, pečlivou pedikúru nebo jinou z nabízených procedur.
Linda Bartoňová
Linda Bartoňová
Read More
Děkuji za permanentní make up obočí, krásná práce, příjemné prostředí, milý a profesionální přístup. A také děkuji za vynikající a profesionální proškolení nastřelování náušnic. Jsem moc spokojená.
Previous
Next

Kontaktní formulář

O nás

Můžete nám i zavolat nebo oposlat email.