Orthonyxie - Špony na nehty

Orthonyxie neboli také šponování – rovnání nehtů se provádí pomocí různých typů nehtových rovnátek – špon. Deformované, stočené nehty nebo další potíže ve formě zarostlých nehtů jsou dnes velmi rozšířeným problémem pro mnoho klientů. Různě deformované typy nehtů a zarostlé nehty se zpravidla projevují v důsledku genetické predispozice. Zarostlé nehty (“unguis incarnatus”) mohou také vznikat nesprávným stříháním nehtů nebo používáním nevhodné obuvi. Velmi často jsou zarostlé nehty doprovázeny bolestmi a záněty nehtových valů. Pomocí této jednodušší metody se mohou klienti vyhnout chirurgické zákroku. Nástup účinku této metody je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně zcela bezbolestný. Tato metoda korekce nehtů je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Aplikace špony trvá jen několik minut a je téměř neznatelná. Další výhodou je, že během léčby špony klienta nijak neomezují v každodenním životě nebo dokonce může praktikovat sportovní a vodní aktivity

Špony PODOFIX

Jsou nalepovací s integrovaným drátkem, kterým se nastavuje požadované napětí nehtu, a tím zvyšuje maximální účinnost špony jsou přizpůsobeny pro všechny tvary nehtů. Šponu Podofix měníme dle potřeby cca po 2 měsících, jsou potřebné pravidelné kontroly.

- Studio Chic

Špony ROSS FRASER

Jsou drátkové špony individuálně vyrobené pro každého klienta zvlášť správným vyměřením, přímo před aplikací. Kovové rovnátko lze použít v případě, že se podaří okraje nehtů zpřístupnit tak, aby se mohlo rovnátko zasunout lehce a bez bolesti pod nehet. Špona výborně drží a aktivně zvedá nehet, tím dochází k narovnání nehtu a úlevě od bolesti. Při odrostu se stávající špona v pravidelných intervalech posouvá.

rossfraser - Studio Chic

Kontaktní formulář

Orthonyxie – Špony na nehty

Můžete nám i zavolat nebo oposlat email.