Tattoo LASER removal – odstraňování tetování

Odstranění nechtěného tetování či permanentního make upu se stalo velmi žádanou procedurou. Odstraňování nežádoucích tetování je bezpečná metoda, která je umí odstranit všechny barvy. Je vhodná jak na odstranění permanentního make-upu, tak na odstranění tělového tetování malého či velkého rozsahu.

Dle lokality tetování, počtu nánosů pigmentu, stáří a  hloubky tetování a stavu kůže se rozhoduji mezi 2 technikami, jedna je na bázi  bázi solné osmózy, se kterou mohu pracovat i na očním okolí, a druhá je pomocí Picolaseru v případech klasického tetování či modrošedých  a červených tónů.

Veškerý materiál, který se používá k odstranění nežádoucích tetování je sterilní a jednorázový. Při ošetření se NEPOUŽÍVÁ lokální anestetikum. Odstraňování je možné opakovat v rozestupech 6 týdnů. Další aplikace nového PMU je možná po 3 měsících po posledním ošetřením removalem či laserem.

Odstraňování jakéhokoli tetování je komplikovaný proces a vždy vyžaduje několik sezení, výsledky u PMU jsou velmi rychlé, naopak u klasických tetování bohužel nejsou  “na počkání” 🙂 

Kontraindikací odstraňování je:
– těhotenství a kojení
– užívání silných léků na ředění krve
– léčený vysoký krevní tlak
– kardiostimulátor
– keloidní jizvy
– opary
– čerstvě opálená pokožka
– alergie na lokální anestetika
– znaménka, bradavičky či kožní výstupky v místě plánovaného odstraňování
– kožní poruchy, ekzémy, dermatitidy
– nachlazení, horečka, nemoc
– onkologická léčba a 6m po jejím vysazení
– antibiotická léčba a 7 dní po jejím vysazení

Galerie odstranění

Kontaktní formulář

Můžete nám i zavolat nebo oposlat email.