Vacupress - přístrojová anticelulitidní vakuová masáž nohou, hýždí, boků, bříška i paží

Co je vacupress?
Při metodě vacupress se masírují jednotlivá místa baňkou, z které ční hadička napojená na přístroj, který z baňky vysává vzduch a vytváří tak podtlak. Ten se ve třech fázích postupně zvyšuje. V první fázi se aktivují lymfatické cesty a prokrvuje pokožka. Vyšší podtlak v druhé fázi již způsobuje postupné rozbourávání tukových buněk a urychlování metabolismu látek. Třetí, nejvyšší stupeň vakua vybudí ochablé podkožní vazivo a lymfatický systém začne horlivě odplavovat nanesené tuky, toxiny i jiné nežádoucí látky, které se tak rády v našem těle hromadí. Nohy, zadečky, břicha, boky či ruce- vacupress zbavuje tuků a celulitidy!

Pro dosažení viditelných výsledků se doporučuje přibližně deset návštěv, nejlépe je chodit dvakrát až třikrát týdně. V případě pokročilé celulitidy se terapie může prodloužit. Po intenzivním “vysátí tuků” pak stačí podstoupit udržovací kůru minimálně dvakrát měsíčně.

Jakékoliv zeštíhlování vyžaduje aktivní podporu z Vaší strany. Pro trvalý výsledek je nutné upravit životosprávu, nahradit tučná a sladká jídla zeleninou a vlákninami. Každý den a nejen v průběhu masáží musíte vypít alespoň 2 litry vody nebo bylinných čajů, aby se tuky i toxiny mohly odplavit z těla ven. Ideálním doplňkem vakuové terapie je samozřejmě pohyb.

Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučujeme po vakuové masáží aplikaci ozonového zábalu (ozonizovaný olivový olej)s dobou působení minimálně 20 minut. Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Má zejména účinek na kůži a podkoží (potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže). Dalším účinkem je stimulace metabolismu v organismu, regenerační a relaxační.

Kontraindikace
– Veškerá zhoubná onemocnění
– Akutní bakteriální a virová onemocnění
– Hnisavé rány
– Trombóza
– Teplota
– Akutní astma
– Akutní zánět ledvin
– Otoky ledvinového původu
– Bolesti neznámého původu

Kontaktní formulář

Vacupress

Můžete nám i zavolat nebo oposlat email.